SMNR4020-150MT
MFR.Part #
SMNR4020-150MT
JLCPCB Part #
C467065
Package
SMD,4x4mm
Description
1.35A 1.35A 15uH 300mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS