RM06F1R10CT
MFR.Part #
RM06F1R10CT
JLCPCB Part #
C4147550
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS