RM20F2322CT
MFR.Part #
RM20F2322CT
JLCPCB Part #
C4147016
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS