RM20F2001CT
MFR.Part #
RM20F2001CT
JLCPCB Part #
C4146440
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS