C82123JDD8RLC
- MFR.Part #
- C82123JDD8RLC
- JLCPCB Part #
- C466141
- Package
- Plugin,P=15mm
- Description
- -40℃~+105℃ 12nF 2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS