RM25J395CT-U
MFR.Part #
RM25J395CT-U
JLCPCB Part #
C4125027
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS