RM10F6800CT
MFR.Part #
RM10F6800CT
JLCPCB Part #
C4124964
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS