RM10J1R1CT
MFR.Part #
RM10J1R1CT
JLCPCB Part #
C4123054
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS