RM02F1181CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02F1181CT
JLCPCB Part #
C4119869
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS