RM12F1741CT
MFR.Part #
RM12F1741CT
JLCPCB Part #
C4118005
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS