RM10J202CT
MFR.Part #
RM10J202CT
JLCPCB Part #
C4109806
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS