RM12F1800CT
MFR.Part #
RM12F1800CT
JLCPCB Part #
C4106738
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS