KM106M200F12RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM106M200F12RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45686
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10uF 12mm 2000hrs@105℃ 200V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS