RM25J560CT-U
MFR.Part #
RM25J560CT-U
JLCPCB Part #
C4099362
Description
-55℃~+155℃ 3W 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS