RM12F1583CT
MFR.Part #
RM12F1583CT
JLCPCB Part #
C4097993
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS