KM335M050D11RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM335M050D11RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45666
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 2mm 3.3uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS