KM338M050O25RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM338M050O25RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C45660
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
10mm 25mm 25mm 3300uF 50V ±20% 插件,D25xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS