GR338M050O25RR0VZ2FPD
MFR.Part #
GR338M050O25RR0VZ2FPD
JLCPCB Part #
C45659
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 3300uF 50V ±20% 插件,D25xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS