RM04J124CT
MFR.Part #
RM04J124CT
JLCPCB Part #
C4092422
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS