RM12F1743CT
MFR.Part #
RM12F1743CT
JLCPCB Part #
C4092258
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS