RM10F5600CT
MFR.Part #
RM10F5600CT
JLCPCB Part #
C4090759
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS