73WL4R510F
MFR.Part #
73WL4R510F
JLCPCB Part #
C4088853
Description
-55℃~+155℃ 510mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS