RL1206A120K
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RL1206A120K
JLCPCB Part #
C44447642
Package
1206
Description
120A 14.4V 30V 400mJ 5V 8V 1206 Varistors ROHS