KOV14D-385G
MFR.Part #
KOV14D-385G
JLCPCB Part #
C2986821
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
240J 385V 3kA 4pF@1MHz 505V 950V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS