RM12F4120CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F4120CT
JLCPCB Part #
C4082188
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS