RM12J914CT
MFR.Part #
RM12J914CT
JLCPCB Part #
C4071971
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS