RM12J513CT
MFR.Part #
RM12J513CT
JLCPCB Part #
C4070347
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS