RN06B2801CT5-50
MFR.Part #
RN06B2801CT5-50
JLCPCB Part #
C4068274
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS