RM14J242CT-H
MFR.Part #
RM14J242CT-H
JLCPCB Part #
C4032030
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS