RN06B1272CT5-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN06B1272CT5-25
JLCPCB Part #
C4054509
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS