RN04B1003CT10-50
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN04B1003CT10-50
JLCPCB Part #
C4048676
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS