RM06F6200CT
MFR.Part #
RM06F6200CT
JLCPCB Part #
C4038058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS