RM20J164CT
MFR.Part #
RM20J164CT
JLCPCB Part #
C4032553
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS