RM20J680CT
MFR.Part #
RM20J680CT
JLCPCB Part #
C4031527
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS