RM12J150CT
MFR.Part #
RM12J150CT
JLCPCB Part #
C4030940
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS