RU1608FR075CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RU1608FR075CS
JLCPCB Part #
C4029624
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS