RM20F24R9CT
MFR.Part #
RM20F24R9CT
JLCPCB Part #
C4029613
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS