RU1005JR082CS
MFR.Part #
RU1005JR082CS
JLCPCB Part #
C4016558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS