RN04F6812CT5-50
MFR.Part #
RN04F6812CT5-50
JLCPCB Part #
C4004629
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS