RM14J360CT
MFR.Part #
RM14J360CT
JLCPCB Part #
C4003377
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS