73WL7R130J
MFR.Part #
73WL7R130J
JLCPCB Part #
C4000077
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS