RM14J363CT
MFR.Part #
RM14J363CT
JLCPCB Part #
C3999920
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS