RM10J513CT
MFR.Part #
RM10J513CT
JLCPCB Part #
C3998176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS