RM12F1781CT
MFR.Part #
RM12F1781CT
JLCPCB Part #
C3992738
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS