RM10J130CT
MFR.Part #
RM10J130CT
JLCPCB Part #
C3991239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS