RC-12K622JT
MFR.Part #
RC-12K622JT
JLCPCB Part #
C454042
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS