GR338M016J25RR0VL4FP0
MFR.Part #
GR338M016J25RR0VL4FP0
JLCPCB Part #
C44578
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 16V 25mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS