RC-02K361JT
MFR.Part #
RC-02K361JT
JLCPCB Part #
C453658
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS