73WL4R030J
MFR.Part #
73WL4R030J
JLCPCB Part #
C3985753
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS