0402WGF9102TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0402WGF9102TCE
JLCPCB Part #
C4147
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS